Голопристанська районна бібліотека пропонує наукові, пізнавальні, розважальні, літературні журнали та журнали з мистецтва, дизайну, в'язання, організації дозвілля, допомогу в організації навчального процесу, найпопулярніші молодіжні видання, журнали про бібліотеки і бібліотечну справу.

/Files/images/jurnali/malishka.jpgЩомісячний читацький літературно-художній журнал «Дніпро», який орієнтується на смаки сучасного читача. У ньому представлено такі рубрики:

· проза (фантастика, містика, неймовірні любовні історії, еротика, пригодницькі матеріали, детективи, гумор);

· сучасна поезія (проводяться поетичні конкурси, спонукаючи поетів шукати нові несподівані теми);

· драма (сучасні українські п'єси, а також статті, що висвітлюють найновіші тенденції театрального процесу України; інтерв'ю з відомими драматургами, режисерами і акторами; статті, присвячені теорії драми, жанровій класифікації, та огляди поточних театральних фестивалів);

· молодняк (історія становлення не лише самого часопису, а й усієї багатої української літературної спадщини, цікаві історичні випадки, описи життя видатних митців, поетів, письменників України);

· критика (огляди літературних конкурсів, аналітичні статті різноманітного спрямування, проблемні нариси, аналіз одного з художніх творів, опублікованих в журналі);

· до ВУС (дотепні та вдалі українські синоніми);

· нобелівка (творчість найкращих митців світової літератури).

/Files/images/jurnali/Kz.jpgЩомісячний український науково-популярний журнал для юнацтва «Країна знань». Перший журнал був виданий у листопаді 2001, громадською організацією «Науково-освітня спілка «Майбутнє». З 2005 журнал творчо співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Союз обдарованої молоді».

Містить оригінальні статті провідних вчених України з різних галузей знань. «Країна знань» сприяє розвитку не лише пам'яті, але й мислення; формує мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; сприяє вихованню освіченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати.

/Files/images/jurnali/original-file_2.jpg«Пожежна безпека» — щомісячний науково-виробничий журнал, присвячений питанням пожежної безпеки в державі та функціонуванню пожежно-рятувальної служби. Рік заснування — 1996.

Журнал постійно друкує інформаційний бюлетень про зміни та доповнення до Державного реєстру нормативно-правових актів з пожежної безпеки, довідку про видані, анульовані та призупинені держцентром сертифікації МНС України сертифікати відповідності, довідку про видані та анульовані Держпожбезпеки МНС України ліцензії, коментарі до найважливіших документів, іншу офіційну інформацію, тематичні статті провідних фахівців у сфері пожежної безпеки, звіти з конференцій, виставок, публікує новинки засобів протипожежного захисту, нові розробки вітчизняної та закордонної техніки.

"ВОКРУГ СВЕТА"

/Files/images/jurnali/вокруг света.jpgВи знайдете в ньому оповідання про незвичайні подорожі, екзотичні куточки планети, сенсаційні наукові відкриття видатних людей минулого і сьогодення; знайдете пригоди, фантастику, гумор.

/Files/images/jurnali/images.jpeg88.jpegЩомісячний часопис «Позакласний час» для вчителів, вихователів та класних керівників. Публікації включають методичні та практичні матеріали виховної роботи та узагальнення кращого досвіду. Цікаві сценарії масових заходів та свят, тематичних виховних годин – до уваги педагогів та організаторів дозвілля.

/Files/images/jurnali/default.jpegогород.jpeg«Огородник» - барвистий сучасний журнал для любителів дач і городів, садівників і квіткарів. Журнал служить помічником для тих, хто хоче жити в природній красі, здоров'я та гармонії з природою. «Огородник» - популярний джерело секретів агротехніки вирощування щедрого і, головне, екологічно чистого врожаю, рецептів молодості та краси від самої природи, рад домашнього майстра, уроків садового майстерності.

/Files/images/jurnali/29630.jpg«Рыболовный мир» - журнал про сучасні види лову риби, прикормку, насадки, тестування вудилищ і багато іншого. Ви дізнаєтесь багато цікавого про рибну ловлю і про все, що з нею пов'язано.

/Files/images/jurnali/zhurnal-burda-02-2015-anons-modelej-1.jpgЗавдяки журналу «Burda», кожна жінка може втілити в життя свою мрію - одягатися модно, красиво, стильно, якісно і зручно. На його сторінках зібрані новини з європейських подіумів, тенденції світової моди, модні торгові марки, поради стилістів. Найбільшим плюсом журналів «Burda», у порівнянні з аналогами, є наявність точних викрійок кожної моделі різного розміру і відмінного крою, дуже докладний і доступний опис виконання роботи, змістовні, корисні поради та майстер-класи з виготовлення виробів. Окреме місце в журналі займає цікава рубрика, де розповідається, як приготувати різні смачні і апетитні на вигляд страви.

/Files/images/jurnali/524e5574146612a43cc201767025a260.jpg"Сабрина" - популярний журнал з в'язання, представляє жіночі, чоловічі, дитячі моделі, які перебувають на піку моди, підходять для людей будь-якого віку і на всі випадки життя. У кожному номері більше 30 моделей з інструкціями, схемами і викрійками - як для початківців, так і для досвідчених в'язальниць.

/Files/images/jurnali/BISER_68.jpg «Бисер» - популярний, інформативний, оригінальний, рукодільний журнал для любителів і професіоналів бісероплетіння, який оформлений прекрасними ілюстраціями, докладними схемами і описами. Видання буде цікавим, як початківцям, так і спеціалістам.

/Files/images/jurnali/11707660.cover_.jpg «Караван историй» став хітом на видавничому ринку і сьогодні є лідером у рейтингу щомісячних жіночих журналів. Унікальність видання - в нестандартному для жіночих журналів змісті: матеріали про яскравих цікавих особистостей подаються в дуже глибокому і об'ємному викладі і ілюструються ексклюзивними фотографіями, часто з особистих архівів героїв. Візитна картка журналу - фото-проекти Катерини Рождественської: портрети відомих сучасників в несподіваних образах.

/Files/images/jurnali/J074142-370x500.jpg Журнал «Дім, сад, город» видається з 1989 року українською та російською мовами. Це досвід тисяч садівників, городників, дачників, фермерів; кваліфіковані поради науковців; юридичні консультації, служба взаємодопомоги та знайомств; матеріали з проблем охорони здоров’я; оригінальні рецепти вітчизняної та іноземної кухні; для ділових людей оголошення і реклама; різноманітні конкурси, лотереї, виставки-ярмарки в усіх регіонах України.

/Files/images/jurnali/полина.jpg"Полина" - оптимістичний, доброзичливий жіночий журнал. Його мета допомогти кожній читачці знайти гармонію в особистому житті і роботі, відчути себе сучасною, впевненою, красивою і успішною, навчитися ставитися до світу позитивно. Це теплий і емоційний журнал, в якому читачка бачить не просто авторитетну порадницю, а близьку подругу, з якою можна поговорити про все, що хвилює. Висвітлені теми завжди актуальні: мода і краса, психологія та відносини, зірки, робота і будинок, подорожі, кулінарія та багато іншого!

/Files/images/jurnali/images.jpegотдох.jpeg«Отдохни!» - популярний розважальний жіночий журнал. Щотижня в номері: захоплюючі історії з життя зірок, про бурхливі романи, розкішні весілля, сімейні драми, домашні свята і модні вечірки, про все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями і світськими персонами.

/Files/images/jurnali/default.jpegлиза.jpeg«ЛИЗА» -найпопулярніший в Україні жіночий журнал. Щотижня у кожному номері: модний шопінг, актуальна, практична мода, новинки косметики і чудові ідеї для дому. Романтичні історії кохання і розповіді читачок в непростих життєвих ситуаціях. «Лиза» - журнал, якому довіряють та діляться сокровенним. Тут ви зможете знайти розділ з психології, секрети успішних стосунків з оточуючими, консультації експертів, найкращі кулінарні рецепти, захоплюючі подорожі, а також гороскоп. На сторінках журналу сучасна жінка - активна, енергійна, позитивна - знайде все, що її цікавить.

/Files/images/jurnali/default.jpegединс.jpeg«Единственная» - щомісячне періодичне видання про життя жінки. Успішна, натхненна та енергійної жінка - саме такою бачать свою читачку творці журналу. Всі аспекти її життя - материнство, заміжжя, кар'єра, соціум - головні теми видання.

Завітайте до бібліотеки та оберіть свій журнал!

Кiлькiсть переглядiв: 70