/Files/images/h.jpg

Все страны мира : энциклопед. справ. / Авт.-сост. Родин И. О., Пименова Т. М. - М. : Вече, 2001. - 559 c. Цей довідник включає в себе основні відомості з географії, біології, історії, культури, економіки, державного устрою і віросповідання всіх країн світу. За своїм змістом довідник вигідно відрізняється від вузькоспеціальних видань.

/Files/images/j.jpg

Энциклопедия литературных героев : для гуманитарных вузов / Авт. кол.: Абрамова М. А., Алякринский О. А., Бажено ; сост. Стахорский С. В., илл. Корольков В. А. - М. : Аграф, 1999. - 496 c. Це наукове видання містить інформацію про основних персонажів світової літератури від античності до наших днів. У ЕЛГ відібрані центральні персонажі творів, що відносяться до класики світової літератури. При цьому кожен персонаж є носієм тієї чи іншої літературної традиції і має втілення в інших видах мистецтва.

/Files/images/s.jpg

Кодлюк Я. П. 120 розповідей про письменників : довід. для вчителя почат. кл. / Я. П. Кодлюк, Г. С. Одинцова. - К. : Наш час, 2006. - 203 с. Довідник знайомить з життєвим і творчим шляхом відомих вітчизняних та зарубіжних поетів і прозаїків, твори яких увійшли до чинних читанок для початкової школи. У ньому наведено цікаві факти, пов'язані особистим життям майстрів слова та основними етапами їхньої письменницької діяльності.

/Files/images/q.jpg

Незвичайна енциклопедія тварин / авт. тексту Уолтерс М., Джонсон Дж.; оформл. Грант С., Френч Л. - К. : Махаон-Україна, 2000. - 256 c. У цій чудово ілюстрованій енциклопедії докладно розповідається про будову, поведінку та середовище проживання понад тисячі видів тварин – від мікроскопічних червів до гігантських китів. Це сучасне видання містить останні дані про проблеми збереження рідкісних видів, про «рекордсменів» серед тварин, подає цікаві факти і незвичайні порівняння.

/Files/images/r.jpg

Клімов А. А. Із безодні часів : ілюстр. енцикл. для дітей / А. А. Клімов ; ред. Т. М. Ушаньова, пер. Т. М. Матвієнко. - Х. : Ранок : Веста, 2004. - 128 с. Енциклопедія призначена для дітей 8–12 років і покликана розбудити і розвинути інтерес до історії та культури людства. Розділи книги розповідають про розвиток життя на Землі та походження людини.

/Files/images/w.jpg

Занимательная анатомия, или Что тобой управляет... / Пер. Викторова И. И. (англ.). - М. : Росмэн, 1995. - 62 c.Ця книжка допоможе тобі побачити організм людини з центру управління - з МОЗКУ і розповість про всі системи і органи тіла, від серця, легенів і печінки до м'язів і кісток. Ти дізнаєшся, як працює твій організм і які дивні речі вміють робити хірурги - різати, виправляти, пришивати, ремонтувати та замінювати будь-які частини тіла.

Кiлькiсть переглядiв: 706