• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Свою долю-свічу я несла день за днем...

Свою долю-свічу я несла день за днем...

2018-02-22

/Files/photogallery/28056145_601156803569989_5331722293361307433_n.jpg

Нам відома велика кількість людей, що з гідністю пройшли шлях від народження до визнання. Серед таких і наша землячка, голопристанська поетеса-піснярка Наталя Коломієць, якій би 17 лютого виповнилося б 55 років.
Наталя Анатоліївна прожила хоч і коротке, проте надзвичайно цікаве життя – життя, сповнене любові, добра, сили, волі, мужності і краси. Вона говорила, що їй дуже пощастило у житті, бо доля звела її з Раїсою Кириченко, Надією Шестак, композитором Злотником, Миколою Гнатюком, Павлом Дворським, Миколою Свидюком, Фемі Мустафаєвим, Лілією Сандулесу… І тільки сама Наталя добре знала, що ця доля є вона сама.
Аби пригадати та перегорнути деякі сторінки життя відомої поетеси, 21 лютого в Голопристанській міській бібліотеці, на вечір пам’яті «Свою долю-свічу я несла день за днем» зібрались близькі, рідні, друзі Наталі, шанувальники її творчості, учнівська молодь та громадськість міста.
В її житті траплялися неймовірно похмурі сторінки, коли було не до творчості. Втім саме бажання не коритися жорстоким обставинам пересилювало, додавало духу та натхнення. Наталя Коломієць була патріотом своєї Батьківщини і завжди серцем і душею вболівала за свою Україну. Тому недаремно вірші добре знаної поетеси, не лише в Голій Пристані, але й в Україні користувалися і користуються надзвичайною популярністю.

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi