І-й ведучий . Шановні гості ! Запрошуємо вас у царство мудрого й красивого, правдивого й цінного , сильного й ласкавого , доброго й мужнього слова . Поезія – це вогник ,схожий на полум’я свічки , що запалює душу людини .

( запалює свічку )

2- й ведучий . Хай палає свічка.

Хай палає,

Поєднає нас вона в цей час .

Друзів голоси нехай лунають ,

Слово й музика нехай єднають нас .

Звучить пісня. Виступає: Остапишина Дарина.

І-й ведучий . Духовним батьком , творцем і рятівником української мови й усієї нації став Великий Кобзар – Тарас Шевченко.

Шевченко – це Україна

Україна – це Шевченко .

2-й ведучий Він прийшов з народу, жив з народом і не тільки думкою . а й обставинами життя був з ним міцно і кровно зв’язаний .

Шевченко уявляв майбутню Україну як велику сім'ю народів , про що сказано у „ Заповіті” своїм нащадкам :

І мене в сім'ї великій ,

В сім'ї вольній новій

Не забудьте пом'янути...

1-й ведучий. Сьогодні ми згадуємо Шевченка і дякуємо йому за те , що вивів нас до омріяної волі , що спонукав полюбити Україну . Українці - це народ Шевченка . Поет вніс неоціненний вклад у духовну скарбницю людства .

2-й ведучий Без його імені не можна уявити нашої літератури , нашої культури , нашої країни . Його творчість невмируща. Тарас Шевченко звеличив Україну , звеличив увесь український народ . Давайте ж сьогодні торкнемося серцем Шевченківських творів . Проймемося їхнім духом , і тим самим зможемо виконати поетові заповіти.

Діти розповідають вірші:

1-й ведучий . Шановні гості! Ми вдячні вам за те що розділили з нами радість свята , за ваші добрі слова й теплі обличчя .

2-й ведучий. Дай вам , Боже , дай із неба,

Дай , чого вам більше треба , -

1-й ведучий Дай вам миру і спокою

Під могутньою рукою ...

2-й ведучий .Зичимо вам здоров'я , щастя , добра , любові й нових творчих звершень . Нехай у ваших серцях завжди живе українська мова , звучить рідна пісня .

Кiлькiсть переглядiв: 548