З нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка Голопристанська дитяча районна бібліотека підготувала цілу низку заходів до ювілею Шевченка. На книжковій виставці «Невичерпна скарбниця безсмертного Кобзаря» читачі бібліотеки зустрілися з добіркою книжок, яка знайомить з поетичною та прозовою спадщиною митця у розділі «Художня Шевченкіана», його живописом у розділі «Український Рембрандт». Літературу про життєвий і творчий шлях Кобзаря зібрав розділ «Невмируща слава генія», а постер «Життя і творчість Тараса Шевченка в датах та ілюстраціях» коротко, інформативно візуалізує його біографію.

Святкування дня народження Великого Кобзаря розпочалося цього дня в Рибальчеській сільській бібліотеці проведенням літературно-музичної композиції «Садок вишневий коло хати». Свої вірші Шевченко часто уявляв, як пісні і співав їх на народні мотиви. Він звертався до багатьох знавців фольклору, композиторів. Тому так легко відбувся перехід творів Т.Г.Шевченка в пісенно-музичну сферу. Звучали пісні «Заповіт», «Думи мої...», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати».

В Нововолодимирівській сільській бібліотеці яскраво пройшов конкурс читців "Кращий знавець творів Тараса Григоровича Шевченка". Учні 4-9 класів із захопленням і гордістю читали невмирущі рядки Кобзаревої творчості. Серед кращих було названо Долабожак Настю, Мошкіну Катерину, Кисіль Тамару, Пасічника Родіона, Козлову Лідію, Риженко Вікторію.

/Files/images/DSCN4943.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 148