Голопристанська районна бібліотека започаткувала виставку-марафон, присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Кожен міг обрати власний «маршрут», який складається з 10 питань. Учасники мають шукати вірні відповіді у цікавих книжках та зможуть виграти цінні призи.

Продовжуючи цикл заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, працівники районної бібліотеки спільно з колективом геріатричного пансіонату провели літературний вечір «Жінки в долі Т.Г. Шевченка». У ході заходу присутні зазирнули у потаємні закутки поетового серця та дізналися про жінок, які надихали митця на творчість. Родзинкою літературного вечора стало виконання ліричних пісень на слова Великого Кобзаря хоровим колективом закладу під керівництвом художнього керівника О.В. Гордіної.

Старшокласники Новозбур’ївської сільської бібліотеки №1 взяли активну участь в підготовці розповідей, про жінок, які залишили помітний слід в долі поета. Бесіда-зустріч «Нев’януча квітка Шевченкового кохання» змогла захопити всіх у вирій романтичних спогадів та сподівань. З великим азартом зустріли школярі підготовлену для них «Ігрову Шевченкіану». Кожен був певен, що саме він знає найбільше про Великого Кобзаря і тому вартий бути переможцем. Конкурси «Відгадай за підказкою та поетичним рядком» мали великий успіх і продемонстрували дійсно високий рівень підготовки учасників. На завершення, всіх вразила своєю ліричністю та оригінальністю виконання літературна композиція «Утоплена». Заходи пройшли за присутності сільського голови Самойленко Т.І. Під час свого виступу вона звернула увагу на важливість подібних заходів для патріотичного виховання молоді.

Великої популярності в Гладківці зазнав конкурс читців «Живе в народі Шевченкове слово» серед школярів. Найкращі учні були відзначені грамотами.Цікаво пройшов

День вшанування поета в Рибальчеській сільській бібліотеці під загальною назвою «Мій Шевченко», який об’єднав кілька заходів для користувачів: книжкову виставку–портрет «Тарасові мудрі слова» і літературну вікторину «Життєвий шлях Тараса»

.В Чорноморській сільській бібліотеці було проведено літературно-музичну композицію «Музи Кобзаря» Учні 9-11 класів долучилися до інтимної лірики поета. Завдяки інсценізаціям, їм вдалося пережити всі ті почуття Шевченка, які він проніс крізь все своє життя та наперекір усім зумів кохати по-справжньому.

Кiлькiсть переглядiв: 157