• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дзвенить Херсонським краєм Кобзареве слово

9 березня 2014 року виповнилось 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка - видатного сина українського народу. Безсмертний Кобзар відомий світові як людина, яка присвятила своє життя просвітницькій діяльності, відродженню та збагаченню національної культури України.


Тарас Шевченко – не тільки видатний український поет, але й прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч, людина унікальних обдарувань. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли наша країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.


Тараса Григоровича справедливо вважають народним пророком. Несамовита, могутня сила його таланту буде жити вічно в серцях українців. Громадянська принциповість Кобзаря варта захоплення. Український народ і зараз впізнає в творчості й долі Шевченка, себе, свою історію, долю, славу й покликання і цим національно самостверджується, духовно очищується, морально збагачується. Тому заходи, проведені бібліотеками Голопристанського району сприятимуть реальному підвищенню цікавості користувачів до творчості Т.Г.Шевченка. Ми сподіваємось на активну участь громадських, навчальних і культурних закладів, засобів масової інформації. Підготовлені і проведені заходи сприятимуть поглибленому вивченню творчої спадщини Великого Кобзаря, формуванню поваги до національної культури, любові до Батьківщини. Шевченко виступає сьогодні духовним будівничим нашої держави, з плином часу він стає більш значимим. Кожна епоха трактує його творчість, як актуальну для себе. Ми знаходимося на вічному шляху до Шевченка і прагнемо осягнути його надзвичайність.

Кiлькiсть переглядiв: 155