6 березня в читальному залі дитячої районної бібліотеки зібралися школярі 4 класу Голопристанської ЗОШ№3 на поетичний ранок «Іду з дитинства до Тараса». Зустріч розпочалася з акровірша Грицька Бойка про письменника. Діти мали можливість згадати біографію творця, прочитати напам’ять улюблені вірші, познайомитися з найновішою книжкою «Дитячий Кобзар» від «Видавництва Старого Лева» з останніх надходжень з чудовими ілюстраціями Марини Михайлишиної. Відбулося читання по колу віршів поета з нової книги і діти вкотре переконалися, що Шевченкове слово любить і ненавидить, плаче і сміється, радіє і сумує.

В Чулаківській сільській бібліотеці було проведено конкурс на кращого знавця творчості Тараса Григоровича Шевченка. В заході взяли участь школярі села. Дітей оцінювало компетентне журі на чолі з директором школи Воробйовою О. М., а ведучими конкурсу були волонтери: Захарченко Олена та Мазур Анастасія.


В Круглоозерській сільській бібліотеці пройшла година читання віршів Шевченка «Вічний, як народ». Найцікавішим був виступ Гром Катерини та Пономарьової Ганни, які читали «Заповіт» в один голос. Чітке і ритмічне виконання сподобалося всім присутнім.


Кiлькiсть переглядiв: 146